Müügiprotsesside korraldamine ja nõustamine

Meie müügijuhtimise nõustamisteenus on loodud selleks, et pakkuda Sulle juhiseid ning teadmisi, mis on vajalikud müügiga seotud väljakutsete lahendamiseks.

Meie teenused hõlmavad järgmiseid valdkondi:

Müügiprotsesside korraldamine

Müügitulemuste parandamine

Kas Sinu ettevõtte praegune müügitulemus ei vasta Sinu ootustele? Meie kogenud konsultandid hindavad Sinu müügiprotsesse, teevad kindlaks kitsaskohad ja töötavad välja kohandatud strateegiad, et suurendada Sinu toodete või teenuste müüki.

Coaching (väärtuspõhine müük)

Jaekettidesse laienemine

Kui soovid oma tooteid jaekettide riiulitele viia, siis juhendame Sind seda paremini tegema. Meie meeskond omab kogemusi ja oskusi, mis on vajalikud läbirääkimiste pidamiseks jaekettidega, et tagada Sinu ettevõttele pikaajaline partnerlussuhe.

Müügiprotsesside korraldamine ja nõustamine

Külmade kõnede erinevad müügistrateegiad

Külma kõne tegemine võib olla hirmutav ülesanne, kuid see on endiselt tulemuslik müügi tegemise viis. Pakume kogenud ekspertide juhendamist ning koolitust, et muuta Sinu külmad kõned tõhusamaks, aidates Sul luua paremaid müügikontakte.

Rasked läbirääkimised

Otsustajateni jõudmine

B2B-müügis on sageli kõige olulisem jõuda otsustajateni (sh CEO-d). Me anname nõu ja jagame meetodeid ning strateegiaid, kuidas otsustajatega ühendust võtta, tagades, et Sinu sõnum jõuab õige inimeseni.

Koosolekute korraldus

Müügitehingu sõlmimise ehk Closing müügitehnikad

Tehingu sõlmimise kunst on müügiprotsessis esmatähtis. Me pakume Sinu müügimeeskonnale closingu alast koolitust, et muuta müügikontaktid rahulolevateks klientideks.